Laptop do 2000zł – IV kwartał 2017 roku.

Chcąc wydać 2000 zł mamy naprawdę dużo możliwości do wyboru. Wszystko zależy od tego do czego potrzebny jest nam laptop. Możemy kupić szybką jednostkę do pracy lub urządzenie skoncentrowane na zadaniach multimedialnych. Niżej przedstawię kilka propozycji w tym zakresie cenowym.
Lenovo IdeaPad 100

Pierwszym laptopem godnym uwagi jest laptop firmy Lenovo. W tej cenie jest to najlepsza konfiguracja w naszym zestawieniu. Składa się na nią procesor Intel Core i5, 4GB pamięci operacyjnej RAM oraz przede wszystkim super szybki dysk SSD o pojemności 128GB. Przekątna laptopa to 15.6 cala. Użytkownik ma do dyspozycji również najważniejsze złącza jak: USB 3.0, HDMI, LAN, czy nawet czytnik kart pamięci.

Dell Inspiron 3552

Kolejnym laptopem jest laptop Dell Inspiron z serii 3000. Laptop zapewnia szybkie działanie i pełny komfort pracy. Uwagę należy zwrócić przede wszystkim na procesor Intel Pentium N3710, który pracuje na 4 rdzeniach fizycznych i logicznych. Wspierany jest przez 8GB pamięci RAM oraz zintegrowaną grafikę Intela, HD Graphics. Ekran laptopa ma standardową wielkość 15.6 cala. Laptop zapewnia też najszybszą łączność WiFi, dzięki najnowszemu standardowi AC.

Lenovo IdeaPad 110

W tym modelu największą uwagę odgrywa wydajność. Każda osoba, która pragnie mieć wyrównane parametry powinna zastanowić się nad ta propozycją. Lenovo IdeaPad 110 posiada procesor Intel Core i3-6100U, wspomagany 8GB pamięci RAM, a także duży dysk HDD o pojemności 1000GB. Laptop wyposażony jest również w złącza USB 3.0, HDMI, LAN. Co ważne laptop posiada pełną wersję systemu operacyjnego Windows 10.

Asus R541
Teraz propozycja od Asusa. Stylizowany, dobrze wyglądający laptop w srebrnej obudowie i o mocnych podzespołach. Na samym początku zwróćmy uwagę na dysk SSD o pojemności 240GB, to ogromny atut jest nawet 8-krotnie szybszy od standardowych dysków HDD. Laptop posiada także szybki procesor Intel Pentium N4200. Pracuje on na 4 rdzeniach i wspierany jest przez 4 GB pamięci RAM. Użytkownik ma również pod ręką wszystkie potrzebne złącza na czele z HDMI, LAN, USB 3.0 i 3.1c. Dodatkowo laptop posiada dobre nagłośnienie wspomagane technologią SonicMaster.

Lenovo IdeaPad 100
Na koniec propozycja równie ważna. Za niespełna 2000 zł dostaniemy konfigurację opartą na procesorze AMD A6-7310, jest to 4 rdzeniowa jednostka o wysokim taktowaniu 4x 2.40Ghz. Do tego laptop korzysta z 8GB pamięci operacyjnej RAM i dużego dysku HDD 500GB. Jest to laptop w pełni multimedialny i funkcjonalny. Złącza, które posiada pozwalają na podłączenie dodatkowej klawiatury, myszki lub słuchawek albo głośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *