Lenovo IdeaPad S145, czy warto kupić? – recenzja

Recenzujemy model laptopa Lenovo IdeaPad S145. Czy to dobry laptop? Czy może służyć jako laptop biznesowy albo laptop do domu? Podpowiadamy i opowiadamy co i z czym się je.

Laptop do pracy zdalnej w maju 2020 roku.

Pomagamy wybrać laptop do pracy zdalnej oraz domowego nauczania dzieci, w maju 2020 roku.

Wybieramy laptop dla studenta 2018

Wybieramy laptop dla studentów, doradzamy czym się kierować i na co zwrócić uwagę przed zakupem.

Jaki laptop na komunie | Jak wybrać najlepszy?

Pomagamy i doradzamy jak wybrać laptopa na komunie, aby wybrać dobrze i Twoje dziecko było zadowolone. Krótki poradnik czym się kierować a czego się wystrzegać. Zapraszamy!

Jaki laptop do 1500 zł? Podpowiadamy czym się kierować.

Na rynku laptopów znajdziesz laptopy za 6000 zł, za 3000 zł, ale i tańsze. Nie każdy może sobie pozwolić na drogiego notebooka, dlatego podpowiadamy jak wybrać laptopa do 1500 zł. Z niektórych rzeczy trzeba będzie zrezygnować, co nie oznacza, że laptop będzie słaby!

Laptop do 2000zł – IV kwartał 2017 roku.

Chcąc wydać 2000 zł mamy naprawdę dużo możliwości do wyboru. Wszystko zależy od tego do czego potrzebny jest nam laptop. Możemy kupić szybką jednostkę do pracy lub urządzenie skoncentrowane na zadaniach multimedialnych. Niżej przedstawię kilka propozycji w tym zakresie cenowym. Lenovo IdeaPad 100 Pierwszym laptopem godnym uwagi jest laptop firmy Lenovo. W tej cenie jest to najlepsza konfiguracja w naszym […]

Jaki laptop do pracy?

W obecnych czasach przedsiębiorcy co raz częściej sięgają po laptopy biznesowe do swojej firmy. Podpowiadamy jaki laptop wybrać do pracy, by działał długo i solidnie.

Powrót do szkoły 2017 – jaki laptop dla ucznia?

U ucznia najlepiej sprawdzi się laptop. Ich najważniejszą zaletą jest mobilność, czy to w domu, czy w szkole, dziecko będzie mogło czerpać korzyści z przenośnego komputera.

TOP 5 laptopów we wrześniu.

Wrzesień to miesiąc kiedy dzieciaki wracają do szkół, więc to też dobra pora by zakupić odpowiedniego laptopa do domu.

Matowa, czy błyszcząca, jaką matrycę wybrać?

Jaką matrycę wybrać? Zarówno matowa jak i błyszcząca ma swoje wady i zalety. Pomagamy wybrać najlepsze rozwiązanie!