Nie zrobiłeś darmowej aktualizacji do Windows 10? To przeczytaj to!

W związku z narastającymi wątpliwościami dotyczącymi najnowszej odsłony systemu Windows 10, postanowiliśmy wyjaśnić co nieco na ten temat.

Firma Microsoft wprowadzając nowy system na rynek udostępniła go za darmo, by każdy posiadacz starszych wersji Windowsów 7 i 8.1 mógł zrobić sobie zupełnie darmową aktualizację do 10-tki. Tak było przez rok. Darmowa aktualizacja do Windows 10 zakończyła się 29 lipca 2016 roku, co oznacza konieczność zakupu Windowsa 10, jeśli chcemy go używać. W skrócie, kto nie zrobił aktualizacji musi zapłacić.

Tak jest w teorii, ponieważ w praktyce aktualizacja dalej jest możliwa. Wystarczy wejść na tą stronę i zrobić aktualizację swojej wersji (pod warunkiem, że masz windows 7 lub windows 8.1) systemu. Jednakże Microsoft zaznacza, że ta aktualizacja jest dostępna tylko osób, które korzystają z technologii pomocniczych. Dzięki temu bezpłatnie możesz zaktualizować system, a microsoft nawet nie zakłada weryfikacji takiego oprogramowania. Proste i w dodatku zaproponowane przez samego producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *