TOP 5 laptopów we wrześniu.

Wrzesień to miesiąc kiedy dzieciaki wracają do szkół, więc to też dobra pora by zakupić odpowiedniego laptopa do domu. Dzienniki w szkołach zostały zmienione na elektroniczne w laptopach, więc kto wie, może za kilka lat Twoje dziecko będzie odrabiać pracę domową przez internet na swoim notebooku.

Prezentujemy zestawienie TOP 5 laptopów w miesiącu wrześniu. (kolejność od najtańszego)

1. Laptop Lenovo V110 Intel 8GB 500 MAT Windows 10 + Zestaw
To laptop biznesowy wyposażony w 4-rdzeniowy procesor Intela i 8GB pamięci RAM. Dzięki temu laptop gwarantuje szybkie i płynne działanie bez względu ile aplikacji używasz. Lenovo V110 posiada również matową matrycę, która pochłania promienie słoneczne. To sprawia, że praca w zmiennych warunkach i poza biurem będzie możliwa. Z laptopem otrzymujesz zestaw prezentów: darmową wysyłkę, najnowszy Windows 10 i torbę na laptopa.

2. Laptop Lenovo Gamer 4×2.40GHz 8GB 500GB Radeon R4 + Windows 10
Ten Lenovo Gamer to jeden z największych hitów naszej firmy. Laptop, który bił rekordy sprzedaży teraz wrócił i znów zachwyca. 4-rdzeniowy procesor AMD A6, 8GB pamięci RAM, grafika Radeon R4, dysk HDD 500GB i najnowszy system Windows 10. Jedna z najlepszych konfiguracji w tej cenie. Czy trzeba lepszej rekomendacji?

3. Laptop Lenovo Power Core i5 SSD128 8GB IRIS Graphics + Windows 10
Lenovo Power to kolejny laptop z klasy biznesowej. Tym razem wyposażony w mocny procesor Core i5, który zapewnia dużą moc obliczeniową. Ten model posiada również bardzo szybki dysk SSD, który potrafi błyskawicznie włączyć laptopa. Prędkość odczytu i zapisu danych jest nawet 8-krotnie większa niż w standardowych dyskach HDD. Do tego najnowszy system Windows 10, który można łatwo zoptymalizować pod swoje upodobania. Laptop ma ekran o przekątnej 15.6 cala, więc będzie komfortowy do użytkowania na co dzień w pracy.

4. Lenovo Gamer 500 Core i7 8GB 1TBSSHD R9M375 + Windows 10 / Biało-Czarny
Lenovo Gamer 500 to multimedialny laptop dedykowany do gier. Wyposażony jest w bardzo mocną kartę graficzną Radeon R9 4GB, procesor z najwyższej serii Intela, Core i7, dysk hybrydowy SSHD oraz 8GB pamięci RAM. Gamer 500 to laptop bardzo dobrze wykonany, z aluminiowym panelem głównym oraz matrycą Full HD. To idealny laptop do domu, ponieważ oglądanie filmów, słuchanie muzyki, czy przede wszystkim granie w gry będzie największą przyjemnością.

5. Laptop Lenovo Gamer 510 i7-7500U 8GB 1TB Grafa 4GB + Windows 10
Ten laptop to jeszcze wyższa seria i jeszcze lepsze wykonanie. Obudowa jest wzmocniona aluminium, kolor obudowy to Gun Metal – czyli grafitowy. Laptop działa na procesorze Core i7, 8GB pamięci RAM i najnowszym oprogramowaniu Windows 10. To co istotne to karta graficzna – GeForce GT940MX 4GB, bardzo wydajna i dedykowana dla graczy. Dzięki temu najnowsze tytuły działają bez problemu. Laptop ma ekran o przekątnej 15.6 cala i matrycę Full HD w technologii IPS. Ta technologia jest obecnie najlepszą możliwą w laptopach. Dzięki niej kolory w laptopie są dużo lepiej odwzorowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *